Home

Hysterical Sportsman Mangle tartu rapla korvpall The trail transfusion Peeling

Rapla alistas kodusaalis suureskooriliselt Tartu Ülikooli | Korvpall | ERR

Tartu alistas võimsa teise veerandi toel kuue punktiga Rapla - Korvpall -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Tartu alistas võimsa teise veerandi toel kuue punktiga Rapla - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Korvpalli Meistriliiga - Alexela KMLis kaks mängu: fookuses AVIS Utilitas  Rapla-Tartu Ülikool
Korvpalli Meistriliiga - Alexela KMLis kaks mängu: fookuses AVIS Utilitas Rapla-Tartu Ülikool

BC Tartu Basketball auf Twitter: "Jap, jap, jap - see on võit! Alistasime  kodus @raplakorvpall 85:76 ja liigume kindlalt @olybetlatestbl play-offi  kursil. Märt Rosenthal oli täna meie parim 23 punkti ja 12
BC Tartu Basketball auf Twitter: "Jap, jap, jap - see on võit! Alistasime kodus @raplakorvpall 85:76 ja liigume kindlalt @olybetlatestbl play-offi kursil. Märt Rosenthal oli täna meie parim 23 punkti ja 12

TIPPHETKED: Rapla alistas Tartu ka kolmandat korda ning jõudis ajaloolisse  finaali! - Delfi Sport
TIPPHETKED: Rapla alistas Tartu ka kolmandat korda ning jõudis ajaloolisse finaali! - Delfi Sport

Korvpalli Meistriliiga - TELEMÄNG. Rapla avas kodumängude hooaja magusa  võiduga Tartu üle
Korvpalli Meistriliiga - TELEMÄNG. Rapla avas kodumängude hooaja magusa võiduga Tartu üle

Korvpalli noorte karikafinaalides edukaimad Tartu Kalev ja Rapla KK - Delfi  Sport
Korvpalli noorte karikafinaalides edukaimad Tartu Kalev ja Rapla KK - Delfi Sport

Meeskond - Rapla Korvpallikool

Korvpalli Meistriliiga 1. poolfinaal Tartu Ülikool - Piimameister Otto/Rapla  R 20.04 ETV2-s - YouTube
Korvpalli Meistriliiga 1. poolfinaal Tartu Ülikool - Piimameister Otto/Rapla R 20.04 ETV2-s - YouTube

FOTOD: AVIS Rapla pidi tunnistama Tartu nappi paremust - Raplamaa Sõnumid

BC Elva CHK/Tartu Ülikool vs Rapla KK - BC Elva korvpalliklubi

EELVAADE | Erineva emotsiooniga mängule tulevad Rapla ja Tartu ristavad  piigid – Korvpall24.ee
EELVAADE | Erineva emotsiooniga mängule tulevad Rapla ja Tartu ristavad piigid – Korvpall24.ee

BC Tartu Basketball al Twitter: "Balti Korvapalli Liiga esimene  veerandfinaal kohtumine! #bctartu #tartuülikool #basketball #rokime #bbl  https://t.co/vOHNsmqiKu https://t.co/uXgcTVM2Y0" / Twitter
BC Tartu Basketball al Twitter: "Balti Korvapalli Liiga esimene veerandfinaal kohtumine! #bctartu #tartuülikool #basketball #rokime #bbl https://t.co/vOHNsmqiKu https://t.co/uXgcTVM2Y0" / Twitter

Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga Avis Utilitas Rapla VS Tartu Ülikool Maks &  Moorits Raplas - Raplamaa.ee
Paf Eesti-Läti Korvpalliliiga Avis Utilitas Rapla VS Tartu Ülikool Maks & Moorits Raplas - Raplamaa.ee

Rapla võit jätab tabeliseisu viimase mänguni lahtiseks Tartu Ülikool Maks &  Moorits
Rapla võit jätab tabeliseisu viimase mänguni lahtiseks Tartu Ülikool Maks & Moorits

Taltsita mänginud Tartu Ülikool alistas meistriliigas Rapla | Korvpall | ERR

Tartu ja Rapla võitlevad Eesti-Läti liigas viimase play-off'i koha nimel |  Korvpall | ERR
Tartu ja Rapla võitlevad Eesti-Läti liigas viimase play-off'i koha nimel | Korvpall | ERR

Rapla Korvpallikool - Laupäeval alustasid U14 poisid hooaega II  kvalifikatsioonringi mängudega Tartus, kus tulid vastasteks Paide KK7 ja  Tartu Ülikooli KK võistkonnad. Mõlemad mängud kujunesid meie poistele väga  raskeks ja vastu tuli
Rapla Korvpallikool - Laupäeval alustasid U14 poisid hooaega II kvalifikatsioonringi mängudega Tartus, kus tulid vastasteks Paide KK7 ja Tartu Ülikooli KK võistkonnad. Mõlemad mängud kujunesid meie poistele väga raskeks ja vastu tuli

TIPPHETKED JA FOTOD | Rapla võttis Tartu Ülikooli üle magusa võidu - Delfi  Sport
TIPPHETKED JA FOTOD | Rapla võttis Tartu Ülikooli üle magusa võidu - Delfi Sport

Pärnu Sadam ja Tartu Ülikool tagasid koha poolfinaalis | Korvpall | ERR

Korvpall ja PLAY-OFF = kevad Raplas! - Uudised ja teated - Rapla vald

TIPPHETKED JA FOTOD | Rapla alistas põnevusmängus Tartu ja jätkab võitlust  viienda koha nimel - Delfi Sport
TIPPHETKED JA FOTOD | Rapla alistas põnevusmängus Tartu ja jätkab võitlust viienda koha nimel - Delfi Sport